| anonim_4396 a întrebat:

Daca vine iubitul la mine acasa, ce am putea face impreuna? Inafara de sex, suntem la inceput

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Scuza-ma sa zic dar trebuie sa fi idioata sa crezi ca baiatul ala vine la tine cu gandul sa va uitati la TV toata seara...PENIBIL. daca tot nu esti dispusa sa ii oferi sex nu ii mai irosi timpul baiatului si lasa-l in pace

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa vizionati un film bun, un spectacol muzical sau de amuzament, stand unul langa altul, sau imbratisati.

| Fatamuntilor a răspuns:

E greu de crezut ca nu va vrea sa faca sex. dar poate e baiat cu(minte)
Cand se anunta ca vrea sa vina la tine ii spui sa cumpere o punguta de porumb pentru floricele.Incingi 2-3 lingurite de ulei pui putina sare si pui un paharel mic de graunte si acoperi.Pui intr-un bol si va uitati la un film.
Puteti asculta muzica
puteti juca carti
Poti sa ai ingredintele pentru o cina romantica (sa nu uiti de lumanari)
Discutati pur si simplu de voi, de viitorul vostru si planurile voastre!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dar ce un baiat cu minte nu are atractie sexuala fata de sexul opus?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Poate nu considera ca sexul e ceva de importanta maxima Se poate foarte bine si fara, daca baiatul respecta dorintele si nevoile fetei!
Si vezi ca am scris cu(minte)Poate avea 2 intelesuri!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Stai putin angy biologic vorbind atractia fizica te impinge sa comunici cu cineva,atractia fizica =atractia sexuala, ce sens are sa stai cu o fata care nu te atrage sexual? scopul biologic este reproducerea, sexul este scopul a orice barbat, de ce ne mintim stam cu o fata pentru sex, daca am scoate atractia din ecuatie ar ramane nimic, poate o nevoie de socializare atat

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

De ce nevoile fetei nu ar include sexul? e asexuala? fetele sunt asexuale sa stiu? nevoia suprema a unui organism este reproducerea

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

In cazul de fata, s-a precizat ca sunt la inceput si nca nu simt nevoia de sex.
Poate fata e prea mica, si nu e pregatita.
In tot cazul NU sexul poate fi un motiv de intalnire intre doi adolescenti!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da referitor la acest caz poate ca varsta este de copii de clasa a opta si da nu recomand ca doii copii sa faca sex, eu vorbeam ca stam cu o fata pentru sex asta e adevarul indierent de varsta, baiatul la varsta lui e normal sa se gandeasca la sex, suntem oamenii sta in biologia noastra ca baieti sa aiba dorinta sexuala

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Sigur,daca ar dupa voi, am face sex non-stop! Hainele nu ar mai avea nici un rost!rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Din contra, sunt prieteni de multa vreme, si efectiv considera ca nu mai este sexul motivul principal al intalnirilor. Trebuie inteles ca in cazul unui cuplu apar des astfel de momente cand ai si alte lucruri poate mai importante de facut. Sau poate ca ea este exact in perioada improprie sexului. M-am folosit sa las aici raspunsul care de altfel l-as fi dat lui RAY

| Doub a răspuns:

Staţi ca doi aurolaci şi povestiţi chestii.

| Oana92 a răspuns:

Va puteti uita la un film, puteti face ceva de mancare...

| peperonies a răspuns:

In cazul asta nu raman multe optiuni. tu te uiti la un film ceva in timp ce el joaca league of legends.

| differntlife a răspuns:

Snitele