| xFaith a întrebat:

Daca vreti sa aflati toata povestea mea. va rog cititi si cealalta intrebare pe care am postat-o ieri thinking
Sa revin la subiect.
Prietenul meu isi serbeaza ziua in martie.
Verisoara lui ( ce-a care nu ma suporta ) numai ca sa se razbune. va vrea sa o cheme pe fosta prietena a prietenului meu la ziua lui crying(
Asa ar avea de gand. [ verisoara lui si cu fosta lui ` sunt prietene bune oh go on ]
Ok. si nu stiu ce sa fac.
In caz ca o vad pe fosta lui prietena la petrecerea lui. sa stau? sau sa plec?
Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| amoramor a răspuns:

Imi amintesc intrebarea ta de ieri... Cum adica sa pleci? Vrei sa ii lasi cale libera fostei? Stai, cat mai mult langa iubitul tau, fi vesela, zambitoare, ca sa vada fosta ca nu te temi de ea si ca ai situatia sub control, si verisoara sa vada ca nu te intereseaza chiar deloc faptul ca ea nu te place. Bafta

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Incearca ca o faci pe fosta geloasa. Sa stai mereu lipita de el,sa nu-i dai drumul, sa il pupi mereu. Daca ii vezi ca vorbesc sa te duci imediat la ei si sa il iei de mana.
In concluzie, sa te prefaci ca este acolo si ca nu iti pasa.

| ciocaticaaaa a răspuns:

Gandeste-te ca ea e fosta, si tu esti actuala. nu ii da importanta, fi relaxata si stai mai mult pe langa prietenul tau. nu trebuie sa pleci ca a venit ea.si cel mai bine, incearca sa te distrezi, cu prietenul tau. sper sa fie bine