| oFataNebuna a întrebat:

Dati-mi exemple de fitzze. Da dinalea calumea! Dau funda promit :*

Răspuns Câştigător
| ruxandra1 a răspuns:

Buna FataNebuna! Eu zic draguta ca fitele iti pot veni pe moment.(nu te da pe ori si cine,nu fa ce fac altii,nu te lasa la mana lor,fi independenta,inteligenta,cocheta, etc) ex fita¨hey draga mie nu imi place sa beau suc de portocale acasa, eu beau numai la restaurant rolling on the floor¨¨nu folosesc parfum d 1 leu,la valoarea mea merit mult mai mult¨nu port adidasi nike cumparati de mama,numai rebook cumparati de mine¨nu am vazut o vaca in viata mearolling on the floor oare cum arata¨daca nu porti adidasi puma,nu esti de nasul meurolling on the floor ¨daca nu ai chilotii de la calvin klein numai fac dragoste cu tinerolling on the floorrolling on the floor¨nu merg cu dacia,doar cu bmwrolling on the floor¨daca te iei dupa mine esti xerosrolling on the floor¨¨fa fata de proasta, ok mersylaughing¨¨nu imi place mirosul d parfum chanel numai de la armanilaughing, Funda?:-d

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai aveti mult de gand sa spurcati site-ul asta cu prezenta voastra, zdrente imbecile si trepanate?

ca sa-ti raspund la intrebare, e o fitzza sa bei gaz si sa-ti dai foc.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu promovam pitzipoancele. pa-pa

| Dolllx14 a răspuns:

Asta se intampla mai nou. cautam pe google "fitzze".
deci e posibil ca toate sa devina fitzzoase de pe google.happy Daca nu era Google`u astaa...erati Maica Teresa intruchipate laughing. Dati-i maa`si ei niste fitzze ca le-a zis deja pe alea de vreo 2322346356276986873753553 de ori :]] Sa schimbe si ea placa sa zica fetele ca e FITZZA! =]]]]]];*!

| OTipa1 a răspuns:

Nu ai caracter.