| Alecslisios a întrebat:

Dati-mi idei cum sa fac usor niste bani de ex: pariuri sportive altceva ce mai stiti spuneti-mi si mie plss big grin? (scuzati cam pus intrebarea la dragoste si sex)

3 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Lol...omule sunt N metode. ce vrei sa iti zic? te tine vena de ilegale? pai fura, cumpara, vinde, fi peste, fi zdreanta, fumeaza, trage sau doar produ...nu te tine vena? pai munceste omule, lasa aparatele ca o sa ajungi sa iti dai si viata pentru bani.

eu zic sa iti cauti de lucru mai bine! Bafta~

| secreta0iubesc a răspuns:

Pai du-te la public pet baca doi lei si pariaza pe cate meciuri vrei si dca bagi numai 4 meciuri castigi un milio sau chiar ma mult bafta eu am castigat. plizzz funda

| navigator10 a răspuns:

Mai multe informatii despre pariuri sportive gasesti pe acest site http://strategiipariuri.com/.