| FORMULADTI a întrebat:

Dati-mi idei de declaratii de dragoste misto care s-o lase pe fata pe care o iubesc uimita... va rog mult mult. idei originale si frumoase. e prima data cind o sa-i zic c-o iubesc, deci e ft important pentru mine.

5 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Daca eu iti spun acum o declaratie de dragoste si nu te duci la ea si de fapt nu simti ceea ce iti spun eu.

De ce nu te uiti in ochii ei si sa ii spui sincer ca o iubesti.De ce nu te legi de corpul ei sa ii spui cat de frumoasa a lasat-o Dumnezeu pe pamanat.De ce nu ii aduci aminte cand v-ati cunoscut si sa ii spui ca esti cel mai norocos ca a aparut in viata ta.
Chestiile alea trebuie sa iti vina din inima si din suflet nu de pe net.Crede-ma ca mai mult decat o dedicatie originala si venita din propria ta gandire e mult mai frumoasa.Crede-ma,ca,desi te vei mai incurca sau balbai,ea, daca te iubeste va fi foarte emotionata.
Demonstreaza-i cat de minunata este, cat de mult o iubesti si cat de norocos esti ca e cu tine si mereu PRIVESTE-O IN OCHI.:*

| ColaCola a răspuns:

Nu are importanta cine ce iti va zice, tu trebuie sa ii spui ceea ce simti sincer pentru ea.happy

| FORMULADTI explică:

Eu aveam in vedere nu cuvinte, la asta ma descurc. ca de exemplu printr-un cintec sa-i zici sau chestii neobisnuitE!

| teodora2001 a răspuns:

Nu uita ca sunt departe, nu uita ca te iubesc, nu uita ca-n lumea asta pentru tine eu traiesc.Si nu uita sa ii canti o melodie de dragoste alea cu alex velea daca e si fii atent sa stai mereu cu ea si sai faci complimente. Bafta

| dana_3556 a răspuns:

Te iubesc fa :*