| Patry_5953 a întrebat:

Dati-mi niste idei de cum as putea atrage un baiatwinking Sau in.fine baietiwinking

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Incearca sa te porti cat mai original, si tinuta ai putea sa o schimbi, imbracate mai funky. Si oricum Patry, pentru fiecare fata exista cate un baiat, numai ca trebuie sa astepti putin, va veni si momentul tau.

| carminaburana43 a răspuns:

Fiind mereu pusa la punct dar in mod natural nu cu artificii,modesta si in acelasi timp accesibila, zimbitoare si nu incerca sa pari alta decit esti si fiind mereu corecta nefacind rau nimanui nu tu gelozii, nu tu invidii.Eu asa vad.

| Hhsygfn a răspuns:

1.Fii cit mai naturala.Fii tu insuti.
2.Nu folosi mult machiaj.
3.Fii mai dezghetata, vorbeste cu baietii.
4.Capteazale atentia.
5.Imbracate cu stil, dar nu te impopotona prea tare.
6.Privirea face mult!
7.Aratale ca esti de incredere.
8.Nu fi vulgara.
9.Comportate ca o adevarata domnisora, dar nu exagera cu capriciile.
10.Fii "enigmatica".
Sper ca te-am ajutat happy
Funda?(blush)

| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa faci nimic ca sa ii atragi e suficient sa iesi cu fetele in oras ca ei se dua la tine.

| coryx_7478 a răspuns:

Poi ...incerca sa ii/le vorbesti despre lucruri care ii intereseza cum ar fi cs, fotbal s.a. Incarca sa te faci remarcata mereu ...schimba`ti coafura sau macheaza`te altfel decat pana acum happy dar nu foarte mult. Baietii vor la o fata sa fie in primul rand naturala (asa cred). Sper ca te-am ajutat tongue