| Nixs a întrebat:

Dati-mi niste semne daca un baiat te place..plz

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Dacă un băiat place o fata se comporta diferit fata de celelalte fete intr-un mod foarte plăcut. Dacă te place o sa ați dai seama foarte ușor. Dar fiecare băiat arată într-un mod si comportament diferit cea ce simte el pentru o fata. De exemplu: este foarte gentil si vorbește frumos in preajma ta si cu tine, încearcă sa te impresioneze cu orice, sta in preasma ta tot timpul cind are ocazia si multe altele dar oricum sentimentele unui băiat fata de o fata si invers nu se pot ascunde si chiar dacă s-ar putea mai de vreme sau mai tirziu accestea vor ieși la suprafața. Pa pa

3 răspunsuri:
| TimeParadox a răspuns:

+1 LuciferNiggerbastard laughing

| Andreutza184 a răspuns:

Hm...se uita la tine, te ajuta, vorbeste frumos cu tine, iti face complimente.

| AnDr3y0o a răspuns:

+1 rolling on the floor)))))))