| iua005 a întrebat:

Dati. mi niste sfaturi cum sa imi "torturez" cel mai fain prietenu :Xhee hee! dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| jabbawockeez a răspuns:

Excital si apoi spune-i ca trebuie sa pleci))))

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Si pe urma o sa postezi aici, "Prietenul meu s-a suparat pe mine / isi bate joc de mine. Ce fac? "?

| Visina a răspuns:

Leagal de scaun si bagai ace sub unghii

| diavolita_4468 a răspuns:

Il inchizi in sifonerlaughing...sau il inchizii intr-o camera cu tine si il sperii

| Nesquik_8060 a răspuns:

1.Fa-l gelos!
2.Nu-i da atentie.
3.Da-mi fundita
[P.s: la sigur o sa il torturezi. laughing ]

| Carllla a răspuns:

Sa-l saruti pe gat sau pe ureche:p. vei vedea reactiahappy

| pinkystyleツ a răspuns:

Adica sa il faci gelos?

greece12
| greece12 a răspuns:

Tie ti-ar place sa te "tortureze", oricat de fain ar fi? Nu fii rea ca n-ajungi bine.

| LexUTz a răspuns:

Prietena mea m-a "torturat" putin zilele trecute. Acum o torturez eu pe ea... Cand ma suna plangand si ma roaga sa ne impacam ii spun... ma mai gandesc happy

...Eu glumesc. Tu ramai singura idioata de aici!