| UsersBoss a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi de agatat adica cum sa agatori ce fel de tipa si apoi cum sa-i spun ca o plac deci spuneti-mi cum sa procedez dar fara mistouri de alea cu carligul de pescuit sau alt ceva raspundeti serios va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Da foarte simplu...Fii tu, vrei ca ea sa te placa pentru ce esti nu pentru ce ar trebui sa fii.Fii tu insuti si comporta-te natural, dar daca vrei un mic sfat, regula de 3 secunde..cum ai vazut o fata care iti place in maxim 3 secunde i te prezinti. Fara sa stai sa te gandesti ce se va intampla dupawinking

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata nu-i peste, imagineazati ca esti tu in persoana ei cum ai vrea sa se prezinte un baiat in fata ta tu find fata?

| UsersBoss explică:

Mersi mult frate.

| UsersBoss explică:

Multumesc tuturor.

| Sonu_Taher_1987 a răspuns:

Sfaturi misto despre abordat femei ...si nu din alea triste la misto gasesti aici: www.LimbajulSeductiei.ro