| Ionutfkk a întrebat:

Dati-mi niste subiecte de discutat cu o fata...(care ma place si o plac big grin) dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Intreab-o ce gen de muzica asculta. Ce hobby are. Ce`i place la un baiat. Cei place sa faca in timpul liber. Incercati sa gasiti impreuna lucruri in comun.happy Intrebo despre problemele ei si daca poti, ajut-o.happy Asta adora orice fata.love struck Adora ca baietul sa fie procupat de problemele ei si sa o ajute cu ce poate.love struck Incearca sa aflii cat mai multe despre ea. Sa o descoperi [cum s`ar zice.happy Cam asta ar trebui sa te ajute.:* winking. fundita?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| monicraft a răspuns:

Vorbeste cu ea despre hobbyurile tale.Nu barfi! intreab-o ce muzica ii place....sau poti inviti mai multa lume undeva, sa jucati sticluta sau adevar si provocare si sa vbesti cu cineva sa ii dea pocare sa te sarute sau sa te ia in brate.chestii din astea.big grin... funda?

DEspre problemele ei. Asta ma face mereu fericita cand tipul pe care il plac il intereseaza de problemele mele.
Ai mai putea vorbi si despre chestii oarecare: scoala, familie, etc

| pufuulets a răspuns:

Poiii o poti intreba ce ii place la un baiat si ce ii place la tine.
Sa ii zici si tu.
Sa o intrebi de fostii.
Sa mai radeti impreuna de faze facute de voi,bancuri etc.
Ce aveti in comun[muzica,haine, firme, parfumuri, trupe, cantereri..etc]