| iormi a întrebat:

Dati-mi o declaratie de dragoste pentru iubita mea are 13 ani!

Răspuns Câştigător
| Stefania123 a răspuns:

Doamneee. Unde vrei sa-i faci declaratia? In fata clasei? laughing

1 răspuns:
| kariklop a răspuns:

"As vrea sa iubesc marea, dar marea nu iubeste, As vrea sa iubescpamantul, dar pamantul e rece si plin de intunericAs vrea sa iubescoamenii, dar oamenii sunt rai...As vrea sa te iubesc pe tine dar nu stiu daca ma iubestiDar totusi am sa iubesc tot ce e mai bun din mare, pamant si oameniIar din tine am sa iubesc totul pentru ca ai fost sivei ramane marea mea iubire.