| Sara2 a întrebat:

Dati-mi o idee unde sa ies in oras cu iubitul meu, avem o relatie veche, si mereu cand iesim in oras decide el unde mergem, azi a zis ca vrea sa decid eu si nu am nici cea mai vaga idee, unde sa ii zic sa mergem? :S

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La teatru, de exemplu.

| pufy6646475 a răspuns:

Depinde de gusturile voastre. Puteti merge si in oras sau la un film.Dar puteti merge si la o cina romantica la un restaurant.Sau puteti merge la teatru sau la un picnic.Sau puteti merge la un club sau la dans.Sunt multe optiuni sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| Lala356 a răspuns:

Pai ati putea merge la un bazin acoperitthinking eu merg in fiecare sambata cu prietenul meu si e super okbig grin

| Vetuta a răspuns:

De unde esti? Sotul meu Billy a fost in toate orasele din tara asta... si stie foarte multe locuri interesante...