| rodyana_6729 a întrebat:

Dati-mi o "reteta" cat mai buna de a-l recuceri pe fostul iubit.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Castiel a răspuns:

Este asa greu sa dai si tu detalii? Cine a fost de vina... care este situatia actuala etc, uite o 'reteta' cu informatile care le-ai spus tu pana acu (0) du-te la el ia-l de P*** si F*****-va dar dupa nu stiu daca mai sta cu tine...

| Johnny_3797 a răspuns:

Sa vorbesti cu el odata serios. Daca el inca tine la tine atunci el va incerca si el sa gaseasca metode de a fi impreuna.CA sa incepeti totul de la inceput.Cam asa.Dar daca el spune ca nu si gata, atunci pur si simplu iti pierzi timpul si cel mai bine sa-l uiti si ca sa-l uiti cel mai repede cel mai bine ca sa-ti gasesti pe altcineva.Multa baftawinking

| Sonny a răspuns:

Supa de mici, da-i un google, si o sa gaseti "reteta".

| gyna201 a răspuns:

Nu trebuie sa te agiti f mult...afla doar daca my tine cat d cat la tine daca o sa fi indiferenta iti vei da seama daca t mai iubeste daca nu-ti da nici un semn eu zic sa optezi pentru alt baiat...pana la urma sunt o gramada de baieti draguti in ROMANIA oricum bafta

Răspuns utilizator avertizat