| SexyGirlDulkik a întrebat:

Dati-mi si mie detalii despre cea mai frumoasa experienta sexuala. Care este cea mai amanuntita castiga o funda.

6 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Nu prea cred eu ca incepe cineva sa isi insire astfel de experiente pe net...cred ca tine de intimitatea fiecaruia dintre noiwinking

| Crisu a răspuns:

Cred ca prima, atunci cand e cu vointsa ta.Nu mai pune intrebari de'astea ca mi se pare foarte aiurea. Experimenteaza, fa de 100 de incercari si alege'o pe aia care iti place cel mai multwinking

April
| April a răspuns:

Cea in care sufletul e si el prezent.Cu imensa sa duiosie...

| foxi a răspuns:

Eu am facut sex cu SexyGirlDulkik in buda la gradinita! Iti place experienta mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti zic una penibila... eram cu masina bagati undeva mai ascuns, prietena se ocupa de mine, eu prea ocupat ca sa mai observ ce se intampla pe langa masina, ma trezesc cu politia ca-mi bate-n geam laughing Nasoala faza laughing

Acum fugi si pune-ti imaginatia la contributie, nu mai veni sa ceri astfel de detalii ca nu o sa-ti dea nimeni happy

| Adolescentul a răspuns:

Buna...Pai daca doresti ca 1 da experienta sexuala care de asemenea va fi cu iubitul tau, nu trebuie sa se gandeasca hai la tine or la mine te saruta or va uitati la un film porno, lui i se ridica nivelul u incepi sa simti acea senzatie de placere bla bla etc te saruta te dezbraca si pac pachappy...Ma rog de exista putin romantis trebuie sa te primeasca cat mai placut flori lumanari parfumate or aroma terpie cat de simtitoare posibila o muzica frumoasahappy si de ce nu un cadouhappy cum ar fi un pahar de sampanie tongue impreuna in camera lui cu o lumina destul de obscurahappy iar senzatia va fi altfel! Baftahappy!