| yuP a întrebat:

Dati-mi si mie idei de subiecte care le pot discuta cu o fata mai timida.Ne cunoastem de 2 saptamani cam asa si nu stiu ce sa o mai intreb si nici ea pe mine.

Răspuns Câştigător
| deniy a răspuns:

Pai ce zodie e,care e melodia preferata,care e materia preferata,daca ii place sa danseze,daca fumeaza,spune-i sa-ti spuna ceva dragut la tine fai si tu complimente, ce parere are despre tine si ati putea juca adevar si provocare, jocul ista incepe multe prieteni de tot genul...