| volum a întrebat:

Dati-mi si mie niste replici prietenesti pe care le pot da unei fete
dar nu sa para ca sunt indragostit de ea...sau vreau ma car 2-3 sfaturi cum ar trebui sa ma comport cu ea cum ar trebui sa vorbesc cu ea...

funda +vot

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fii tu, cel adevarat.Zambeste-i,fii amabil,arata-te interesat de persoana ei,fii atent cu ea, apar-o, fii politicos.Nu incerca sa pari altcineva, nu exgera cu politeturile si nu fii prea solemn.Si,fii foarte atent la reactiile ei. Daca se bucura sa-i vorbesti,daca te cauta cu ochii in multime, daca se si pierde putin, ai sanse.
Mult noroc!

| StefanJobs a răspuns:

I like every bone in your body, especially mine.

| StefanJobs a răspuns:

Sau: ce ochi mai ai.
sau: daca are "ochi" frumosi ii zici "ce colier frumos ai, se asorteaza cu ochii si aceasta zi minunata"

| volum explică:

Cand este vorba sai vorbesc in fata sunt putin timid...si daca ii zic ceva prostie ea:"mda mai ai deva de zi?"si de asta eu vreau replici sau ceva sfaturi mai exacte...

| Alina_2414 a răspuns:

Buna!
Comporta-te finut cu ea vb frumos nu fi badaran...dar daca esti indragostit de ea dk nu vrei sa dai de inteles lucrul asta? cand o privesti zambestei, sprijino in anumite cazuri si fi sincer nu cred ca isi va da nimeni seama (daca asta vrei cu adevarat)ca esti indragostit de eawinkingsper ca te-am ajutat. Papapahappy