| alina_5726 a întrebat:

Dati-mi si mie o porecla pentru numele alina.va rog. dau fundita promit!

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai ar fi asa:Alinutza, Aly, Lina, Ina, etc...

| Crickett a răspuns:

Poti inversa unele litere din nume. O sa-ti scriu cateva sugestii happy

Lia
Ani,
Ina (ti-ar placea mai mult ca sigur, de Inna e in voga, nu?! laughing )
Iana
Aylin

Mai multe idei nu am... Oricum e destul de greu sa prescurtezi numele de alina in asa fel incat sa iasa ceva super, pentru ca pur si simplu e un nume greu de prescurtat, parerea mea... Dar este foarte dragut, feminin, nu cred ca e nevoie sa il prescurtezi happyEste frumos asa in original happy

| ema_1939 a răspuns:

Anila smug

| Barbie_9570 a răspuns:

Nu renuntza la numele ''Alina'' pentru ca este frumos:X
Mie imi place mult.
Deci ''Alina-Bulina'
:*

Si Ayllin:*

| foxi a răspuns:

Lina_a

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Categorii > Dragoste si Sex

chiar merge la categoria asta?

| raisa1993maria a răspuns:

Mie imi spun colegii/prietenii:ali, alinutza, alinutzu. alishor:p

| alexandra432 a răspuns:

Alina-iulina