| copiludepresiv97 a întrebat:

Dati'mi si mie un sfat. Acum cateva saptamani m-am despartit de iubita mea care tineam foarte mult la ea. Cum pot sa o cucerersc iar ca nu imi pot imagina viata fara ea. Pe zi ce trece se face tot mai frumoasa si imi este frica ca o pierd de tot. Dati'mi un sfat si primeste funda cel care a functionat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu st fata. Nu am suferit cand cineva mi-a dat papucii. Mam facut mai cool si deja se topeau dupa mine. Clar este ca o vei cuceri greu. Trebuie sa pari si tu cumva mai convingator, sa te dai la alte fete de fata cu ea sai faci in ciuda. PS: alea sa paar imi dragute decat ea. asa mi-a facut mie in ciuda fostul.

1 răspuns:
| FlavDinNou a răspuns:

Imi pare rau amice n-ai nici o sansa.Ai inceput cu stangul si ai continuat mai rau.Cum ai vrea tu s-o mai poti recuceri? ce i-ar putea reda ei increderea in tine?

Macar ati ramas amici.