| mali6ka a întrebat:

Dati'mi va rog citeva idei romantice, cit mai originale simai frumoase

Răspuns Câştigător
| DoarOumbra a răspuns:

Mie cel mai romantic mi se pare o cina cu persoana iubita la restaurant sau acasa la lumina lumanarii.Stiu ca nu prea e original dar la mine a avut un efect de 100%winking

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ia persoana iubita prin surprindere pe la spate cu atingeri tandre pe umeri o melodie lenta sau melodia voatra preferata petale de trandafir peste tot creione de ciocolata scrietiva pe tot corpul un dans eventual depinde de fiecare eu sper ca ti-am deschis imaginatia