| mali6ka a întrebat:

Dati'mi va rog citeva idei romantice, cit mai originale simai frumoase

1 răspuns:
| Prefersanu a răspuns:

O idee este cea a jocurilor de carti. invata sa faci trucuri cu carti de joc si sa contolezi cartile. Eu invatasem sa ma joc cu Asul de Inima Rosie si mereu cand alegea cartea era aia si scria pe ea : Te iubesc! O alta idee ar fi sa faci o cina romantica intr-un pat plin de petale dupa o baie fierbinte cu niste vin rosu si spaghete eu am facut-o si a iesit genial. Sper ca te-am ajutat.