| pacha a întrebat:

Dati-mi va rog exemple de dialoguri la o prima intalnire cu o fata de 17 ani, baiatul avand 15, la mall, mergand la film.

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Dialoguri nu pot sa-ti dau, ca nu stiu nici ce vrei tu sa zici, da' tipa? Pentru inceput intreab-o chestii simple, cum a fost ziua pentru. ea, cu ce a venit, cat poate sa stea etc. Apoi va intrati voi in ritm, doar ai grija sa nu o jignesti, ca tu platesti si la propriu si la figurat!

Dupa... filmul e baza. happy

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

De ce te intalnesti cu cineva mai mic decat tine cu 2 ani?:O mai bine cautati unu de 18 ani

| Sperman a răspuns:

Vrei sa te duci la mall cu ea?
1. Ori ai bani prea multi.
2. Ori iti place sa fii magar, sa cari sacose.
3. Ori esti prost.
Du-te cu ea la un film interesant si o sa fie mult mai bine, in caz ca nu sti subiecte de discutie ai putea sa folosesti filmul pentru inceput apoi o sa va dati drumu la vorba si o sa vezi ca o sa vina de la sine.

Bafta, a si inca ceva. Sa-i furi un sarut macar, ca doar nu o scoti la film de gratis. Scrie moca undeva? laughing
Glumesc, salut!

| Alexander21 a răspuns:

Pana acolo, vorbind despre filme vazute.Cand ati ajuns...``Ssssst!,ne uitam la film`` Cand iesiti,du-o la un suc si la o prajitura,vorbiti despre filmul vazut,si despre voi.Ce va place, ce nu va place, etc.Sunt atatea in lumea asta incat nu ai toata viata la dispozitie sa le vorbesti.

| NoChanceForUs a răspuns:

Eu in locul tau as merge cu ea intr-un bar, m-as ruga sa ne dea ala bere, si i-as arata pe laptop un film cu.Chuck Norris sau Keanu Reeves.

| dreamygirl a răspuns:

Totul o sa vina de la sine.happy
Succes!

| PumpkinPie a răspuns:

De ce am ajuns în stadiul în care nici să comunicăm nu mai ştim? Chiar nu puteţi purta o discuţie? Chiar nu aveţi nimic în comun? Atunci, de ce mai este o întâlnire? happy Gândeşte-te la asta.

| Paulo_Paul_2000 a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

si acum, citeste de jos in sus scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti merita citit