| Alex0194 a întrebat:

Dati-mi va rog frumos idei de distractii de relion. Anu asta fac revelionul la un prieten alaruri de alti prieteni si tare imi e ca nu o sa avem ce face toata noaptea. Ce idei de distractii imi dati? Pe langa sa jucam carti, remi, dans sau sa vedem un film ce imi recomandati? Ce filme ne recomandati sa vedem? stiti bine ca doar noapta e lunga big grin Asa ca ce ne propuneti? (toti avem sub 18 si peste 16 ani big grin - sa nu va vina alte prostii prin cap; si vom fi si fete si baieti). Scuze categoria dar categoria citita:d

Răspuns Câştigător
| hjs a răspuns:

Vai Doamne, dar voi nu sunteti sanatosi rolling eyes filme de Revelion, am mai auzit una laughing
Dans, bautura smug
Ce e cu voi? laughing Doar sunteti si fete si baieti rolling eyes
Aveti ce face oh go on

5 răspunsuri:
| cosmina16 a răspuns:

Deci... cum sa jucati remy carti si sa va uitati la film in noaptea de revelion?:O

mi se pare o prostie sincerstraight face

In noaptea de revelion trebuie BAIERAM! dans, dezlantuiala, bautura si mancarestraight face

Nu trebuie sa faci ceva ce poti face zilnic...

Muzica cat mai tare ca nu va da nimeni amenda in noaptea de revelion

| pwp a răspuns:

Uitativa la fenomene stranii pe discovery
Un An Nou Fericit love struck

| crissnebb83 a răspuns:

Dupa ce va plictisiti de ceea ce ai spus ca o sa faceti puteti face si un sex in grup cu lumina stinsa sa nu stiti care pe care... o sa aveti parte de o distractie pe cinste

| Alex0194 explică:

Pana la urma a fost dans, bautura, muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea să eşi cu prietena(ul) la o cină romantică