| ady998 a întrebat:

Dati-mi va rog un mesaj frumos cu care pot cuceri o fata.Dau funda! :*

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O fată nu se cucerești cu un mesaj, ci cu fapte!
Pa, pa.

| Danysan a răspuns:

Nu exista mesaj care poate cucerii orice fata cum de fapt nici tehnica de abordare care sa tina la toate.Dar poti sa-i spui urmatoarele:Esti fata pe care am asteptat-o de-o viata laughing, tu ma faci special.Nu pot sa rezist fara sa te vad sau sa iti aud vocea.Tu esti buburuza mea si vreau sa te fac fericita rolling on the floor

| hondru a răspuns (pentru Danysan):

Esti fata pe care am asteptat-o de-o viata, tu ma faci special.Nu pot sa rezist fara sa te vad sau sa iti aud vocea.Tu esti buburuza mea si vreau sa te fac fericita.te-am cucerit?laughing

| unknøwn a răspuns:

Depinde ce fel de fată.
O fată calumea nu o cucereşti cu un mesaj. E nevoie de mai mult.
Nu pleca cu sisteme făcute în cap de acasă că nu-ţi iese.

| adriang95 a răspuns:

Nu poți... Pune-ți imaginația la contribuție și vezi ce (căcat) îți iese. Baftă

| diavolitadulce a răspuns:

Un mesaj? Dar ce suntem la gradinita. Uite ce e. o fata nu se lasa cucerita cu un simplu mesaj oricat de siropos ar fi. Atunci cand vrei sa cuceresti iti ia ceva timp. Sfatul meu e sa ii spui ce simti pentru ea. Ai grija sa nu exagerezi cu complimentele pentru ca e posibil sa o speri. fii atent cu ea, cat de grijuliu posibil. daca ai posibilitatea surprinde-o din cand in cand cu cate o floare, sau orice altceva si invit-o sa iesiti cat mai des. asa va veti cunoaste mai bine si veti vedea daca sunteti compatibili. Bafta

| Danysan a răspuns (pentru diavolitadulce):

Cam asa e laughing. Uneori pot spune ca din prea multa daruire si incercare sa faci o fata sa te placa ...etc dai in extrema cealalta rolling on the floor

| ShadeAdda a răspuns:

Uite un mesaj: Asteapta-ma. Vreau sa vorbesc cu tine. Ne vedem in 5 minute.
Si te duci! Nu o poti cuceri printr-un amarat de mesaj! Du-te si spune-i in fata ceea ce simti, ca nicio fata nu da doi bani pe mesaje de dragoste. Sunt cele mai jalnice. Asa ca ce mai astepti?! ^_^

| justmebi a răspuns:

Ca sa cuceresti o fata nu e de ajuns un simplu mesaj...e mai bine sa ii spui in fata ce simti pentru ea si parerea ta despre ea.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cel mai frumos mesaj vine din inima tahappy
Spune-i doar ce simti si fa-o fata in fata!
O fata nu se cucereste asa usor cu un mesaj si crede-ma stiu ce spunwinking/

| RandomDeTot a răspuns:

Daca vrei sa agati intr-un pub si ai sa zicem 16-18 ani merge bine : TU: Esti ca micul dejun pentru mine Ea: Adica? Tu: Adica te vreau in pat. SAU Tu: Nu te dor picioarele? Ea: Nu de ce? Tu: Pentruca de cand te-am vazut tot ai alergat prin mintea mea SAU Tu: Stii esti 70% apa si mie imi este sete. Dar cel mai bine merge abordarea directa http://www.youtube.com/watch?v=RTuBf4BrIgE poate te ajuta daca ai destul tupeu;). Bafta.

| AlinaBuc a răspuns:

Ady nu exista nu mesaj minune care sa cucereasca orice fata. in primul rand o fata este artasa de felul de a fi al unui baiat de felul in care arata nu de un simplu mesaj...incearca sa fi tu insuti cred ca esta este cel mai bun sfat pe care ti-l pot da. succes

| Frumusiha_Violeta_1997 a răspuns:

O fata nu poti cuceri cu un simplu mesaj in care scrii cuvinte siropoase si alte chestii de genu, o fata o cuceresti prin fapte. De exemplu fii mereu cu ea cand are nevoie de tine si sa o asculti atunci cand vezi ca simte nevoia de a vorbi cu cineva, sa o scoati la o plimbare, sa-i spui complimente si alte atentii care tine de un baiat... Sper sa ai noroc Pup happy

| adi124214 a răspuns:

Am câștigat la 6 din 49! hai în vacanțe, pe la saint tropez!