| 非跳躍 a întrebat:

Dati sfaturi cum sa ma combin cu o fata.

Răspuns Câştigător
| Ingerasulinocent a răspuns:

Du-te la ea, spune-i ca o iubesti si poate are aceleasi sentimente ca tine. Nu risti nu castigi...

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca ai bani Sfaturile sunt de prisos! N ai bani la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsește-i formula chimică din corp compatibilă cu a ta, nu știu ce să zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca sunteti doua substante chimice, compatibile, vezi daca puteti avea o reactie prin amestec direct.

| e7d7n7 a răspuns:

Îi spui cam aşa:
Planeta Marte, ne va înghiţi pe toţi ca o gaură neagră când convergenţa pamântului va fi egală cu fatidica sumă dintre radical din integrală de la 0 la infinit din pi de alfa prim.

Acceptă sigur!

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Mai bine lasa te.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Be Macho b-)

| JusTLiVe a răspuns:

Acum nu sunt de ajuns ca multe majore cauta baieti cu bani, acum si minorele sunt la fel.500 lei(5 milioane) si sta cu tine impreuna 1 luna.