| Nicky29 a întrebat:

Dati si mie o idee sa trimit un mesaj la o fata... unu frumos nu e prietena mea dar vreau sa ii trimit un mesaj care sa o impresioneze si sincer nu am nici o idee acum despre ce sa scriu in el si nu vreau sa scriu unu de pe google. poate isi da seama happy

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Scrie ce simti!
nu cred a ar fimai bucurooasa daca iei de pe net sau iti spunem noi!

| Nicky29 explică:

Ms mult... chiar mi-ati dat o idee buna!

| ravyALEX a răspuns:

Hmm...
scrie si tu ca e cea mai frumoasa
ca pentru tine este singura si nu mai exista alt ceva sau alt cineva
ca te cate ori ai iubit ai gresit pentru ca ea e de fapt cea cu care ai vrea si fi pentru tot deauna ca fara ia nu poti sa traiesti doar pe tine te am in gand zi su poate marog cam asa ceva sper ca am fost de ajutor daca da funda daca nu nimicbig grin

| 4b a răspuns:

Pai nah...de pe google gasesti amintiri d'alea pe care le stie toata lumea si + de asta ca s-o impresionezi trebuie sa fi originalwinking orice i-ai spune kayn, sa nu te duci pe vrajeala! fi tu insutihappy

| bossul72 a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca are cei mai frumosi ochi si cel mai frumos zambet din lume ca e cea mai frmoasa ma rog nu sunt siropos dar te ajut asa sa continuam spune-i ca e desteapta ca iti place culoarea parului iei spune-i ca e mai frumoasa decat toate fetele de pe pamant si ca nu ai vazut vreodata o fata mai frumoasa si desteapta ca ia.Iti urez noroc si bafta frate funda?