| anonim_4396 a întrebat:

Datzi exemple de indicatori de interes sau dezinteres din partea persoanei de sex opus. daca se poate si exemplebig grin va multumesc pup:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este important sa vezi cum te priveste - daca te priveste in ochi, cu interes vadit fata de ceea ce spui, daca te asculta si iti respecta parerea, tine cont de ea. Te atinge involuntar pe umar, pe brat, iti admira parul... iti lauda tinuta, chiar daca este o persoana care nu deosebeste bejul de galben sau gri happy
Glumeste cu tine, incearca sa fie spiritual chiar si cand asta nu e punctul lui tare... Este tot timpul disponibil sa te ajute, sa-ti dea un sfat, sa-ti fie alaturi.
Daca nu e interesat - e destul de distant, n-are rabdare cu tine, incearca sa te paseze... la altcineva cand este vorba sa te ajute sau sa te indrume... Este intotdeauna prea ocupat pentru orice program care s-ar putea potrivi cu programul tau, sau daca e intr-un final de acord intarzie si sta putin... grabindu-se ca are treaba. Te priveste cu un ochi critic - eventual cu sensul ca... "ai putea sa arati mai bine, sa te straduiesti mai mult"...

3 răspunsuri:
| sergiu25bc a răspuns:

Uite 1 adresa f buna sa iti dai seama ok
adresa este www.artaseductiei.ro
si iti faci cont la forum acolo afli f multe ok bafta

| sergiu25bc a răspuns:

De obicei primesti un ioi in momentul in care ai demonstrat ca ai valoare sociala. Asa iti arata ea, ca este atrasa de tine, constient sau inconstient.

Cele mai cunoscute ioi-uri sunt:

- Te atinge

- Se joaca cu parul, se atinge pe gat sau pe spate

- Reincepe o discutie daca tu nu mai spui nimica

- Iti zambeste

- Te intreaba cum te cheama.

| madonica a răspuns:

Exista o energie intre doi oameni si simti atractie sau dezinteres din partea unuia dintre ei.Eu m-am indragostit doar privindu-l, am simti ca viata va lua o alta intorsatura si simtea teama si bucurie in acelasi timp