| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau funda! Acum ceva timp m-am despartit de un baiat, in fine...azi mi-a spus ca are sentimente fata de mine, iar eu i-am spus ca e reciproc, tot timpul cand imi pun un status sau vreun avatar cu un baiat se baga in seama si ma intreaba cine e si cum.Nu stiu ce sa fac, oare ma mai iubeste, sau...sa ma impac cu el, sau cu altul?

Răspuns Câştigător
| kkkristy a răspuns:

Daca tu il iubesti si el te iubeste, de ce nu? impacati-va nu m sta pe ganduri ca poate dupa il pierzi si iti va parea rau

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Clar, impaca-te cu el :*

| eusunttheodorath a răspuns:

Eu zic sa fiti impreuna