| dudu10e a întrebat:

Dau funda,
Am folosit metoda coitus întreruptus, sunt foarte stresat, am făcut duș și am avut contact neprotejat, menționez nu am avut ejaculare anterioară nici nu am dat numere după prima ejaculare am făcut 2 minute neprotejat după ea a zis sa o scot și să o frece și să-mi dau drumul pe ea, menționez am făcut vreo 2 min și am scos-o dar nu am simțit și n-am ajung in punctul să-mi dau drumul și am scos-o și mi-a frecato până am simțit că îmi vine și mi-am dat drumul pe ea, in cazul acesta poate exista o posibila sarcina?
Nu am dat numere nici ejaculare anterioară de circa 38h mă tem oare stau degeaba stresat?
No hate, mulțumesc frumos!

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cu metoda asta bunicii mei au facut 5 copii in 13 ani, altfel ar fi avut mai multi. Daca nu sunteți căsătoriți, fii barbat adevarat si ia-o de nevasta, nu o mai tine in stresul continuu al unei sarcini nedorite.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, de la laba nu s epoate ramane insarcinata!

| doctorandus a răspuns:

Sfatul general este: nicio metoda de contraceptie nu e 100% sigura.

| Hyperion7 a răspuns:

Ar trebui sa fii safe pe partea asta.
Deci stai fara griji.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Daca ți-ai dat drumul pe ea și nu în vagin nu este posibilă nici o sarcina pentru că spermatozoizii mor instant la contact cu aerul

| Rayyy2005 a răspuns:

Metoda coitus interruptus nu este în general prea bună deoarece poți elimina lichid preejaculator (este un lichid care poate conține si câțiva spermatozoizi), iar in cazul acesta fata poate ramane insarcinata. Totuși, sa speram ca nu s-a întâmplat sa elimini acel lichid.