| donutcenter a întrebat:

Dau Funda! am fost la ultima intalnire a bobocilor si intr-adevar am vazut o fata fitoasa, m am dus la ea am salutat o si ea la fel dar dupa a stat cu grupul ei, cum fac sa fiu sluga ei? vreau sa fiu catelusul ei si nu stiu cum sa ii dau de inteles asta si sa inceapa sa ma foloseasca! va rog fara sfaturi despre cat de gresit gandesc

14 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Pai fa ce face o sluga.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackheartQueen a răspuns (pentru donutcenter):

O sluga face tot ce vrea stapanul nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fi ma? bai gigi, am si eu rufe de spalat, lemne de spart, praf de sters si alte cele gospodaresti, dar eu te platesc nenea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pic de demnitate, bravo tie, domnule cârpă

| sayWhaaat a răspuns:

Mizerie de fiinta ce esti.

| qMiruq a răspuns:

Du-te direct la ea şi spune-i " Vreau să fiu sluga ta, aştept ordinele!" Şi te va îndruma ea de-aici încolo ce trebuie să faci şi ce nu. Asta dacă nu o să-ţi râdă în faţă şi o să te scuipe...Să fie-n bafta ta laughing!

| C26 a răspuns:

Ooo rolling on the floor Linge`o in fund, si linge`i pantofii love struck laughing O sa adore asta smug rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimLove14 a răspuns:

Salut,unde naiba iti este demnitatea, ma rog? Orgoliul ala nenorocit de baiat? Vrei sa te foloseasca? De ce? Ca mai tarziu sa iti plangi de mila sau ce? Esti mai rau ca o fata!

Răspuns utilizator avertizat
| Loredana122 a răspuns:

Binesmug, daca vrei sa fii sluga ei cand cere ceva, da-i, fa-i complimente, plateste in locul ei, fa-i temele, mai prescurt: tot ce face ea, fa tu in locul ei! happy, Funda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Loredana122 a răspuns (pentru donutcenter):

Bine happy