| donutcenter a întrebat:

Dau Funda! am fost la ultima intalnire a bobocilor si intr-adevar am vazut o fata fitoasa, m am dus la ea am salutat o si ea la fel dar dupa a stat cu grupul ei, cum fac sa fiu sluga ei? vreau sa fiu catelusul ei si nu stiu cum sa ii dau de inteles asta si sa inceapa sa ma foloseasca! va rog fara sfaturi despre cat de gresit gandesc ( sunt fata)

Răspuns Câştigător
| Cocolino24 a răspuns:

Mda... ciudat. Flateaz-o si spune-i ca e ca o printesa draci laci. Si apoi orice are envoie adu-i tu spune-i ca e frumoasa ca ii sta bine in ce e imbrcata etc etc. Bafta! Funda?

22 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ştii, de obicei persoanele întreabă cum să nu mai fie sclava cuiva, dar la tine e invers.
Sfaturi nu ştiu să-ţi dau, cunosc multe fiţoase, dar mă feresc de ele, deci nu le ştiu comportamentul.
Linguşeşte-o.
Numai bine!

| Wøodenpints a răspuns:

OAre eu de ce n-am norocul să dau peste una ca tine? Chiar mi-e lene să fac mereu curat prin casă și să duc gunoiul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici asa, buna, am avut o famile pe are a durut-o in pla de mine, asa ca daca ai vrea... si continuarea o formulezi tu, succes

| g4mma a răspuns:

Poti incepe prin a-i linge picioarele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru g4mma):

Cred ca asta se numeste lesbianism

| Șurubelniță a răspuns:

Ii duci un tort cu ciocolata si ii spui ca daca vrea o bucata, trebuie sa devii sclava ei.

| mihnea123abc a răspuns:

Nu te mai intreb despre... esti ciudata. daca vrea ceva de la magazin ii zici ma duc eu sau daca ii cade ceva ridicai tu lucru acele chestii din astea

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Da fuuckkkk!?!? wow, am trait sa o vad si pe asta - sper ca ai postat in gluma ca sa ne vezi reactiile!

Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns (pentru donutcenter):

Pai ce intelegi prin: vreau sa fiu sluga/catelusul ei?!?! ca m-ai pierdut cu asta(si crede-ma ca am facut/vazut destule in viata!)

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Ce zici tu acolo? de ce ai vrea asa ceva?laughing. Cred ca te-ai uitat la prea multe filme americane cu adolescentilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru donutcenter):

De ce vrei asta?

Răspuns utilizator avertizat
| JasminNoir a răspuns:

rolling on the floor

| PamPam123 a răspuns:

Okk...asta e ciudat.
Imprieteneste-te cu ea...

| d1984ana a răspuns:

Mda....ciudata dorinta ai!

Răspuns utilizator avertizat
| d1984ana a răspuns (pentru donutcenter):

Ce-a mai simpa solutie ramane comunicarea, te duci si ii spui diplomat si elegant ce iti doresti. happy succes :p

| awesomeiubarici a răspuns:

In primul rand. whaat?!?!? in al doilea rand fitoasle nu isi considera slugile slugi. ele chiar le considra prietene. doar ca nu realizaza ca le folosesc. deci daca vrei sa fi SCLAVA EI trebuie sa ii devi prietena.

acum... din nou whaat?!?! de ce ai vrea sa faci asta? ma intreb ce ai in cap? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| awesomeiubarici a răspuns:

Nu stiu. de exemplu daca vrea apa si nu are ofera-i tu si fa tot ce vrea ia chiar daca nu iti cere asta. o sa inteleaga.
esti cea mai ciudata persoana. ce motiv ai sa faci asta?