| EllaBella11 a întrebat:

Dau FUNDA! Deci. Saptamana vitoare, o sa fie " Saptamana Altfel". Iar noi (clasa) mergem intr-o excurse de 3 zile. E super frumos locul. Iar in fiecare seara o sa avem discoteca si o sa ne jucam jocuri gen: " Adevar, Provocare, Procent sau Sarutare" sau " Fantana". Iar in aceasta excursie vine si iubitul meu, DAR SI FOSTUL! Fostul meu iubit inca ma iubeste si mereu nu ma lasa in pace. Nici pe mine nici pe iubitul meu actual. Eu cu o prietena de-a mea am facut un plan pentru al saruta pe iubitul meu actual, la unul din jocurile astea. Deci, sunt sigura 100% ca o sa ma puna sa il sarut pe el. Insa, imi este frica de fostul, pentru ca totusi, el este foarte invidios pe actualul! Deci... va rog, sfatur. Cum as putea face asta fara sa il ranesc pe fostul?

7 răspunsuri:
| fluturascolorat a răspuns:

Hei, ce coincidenta happy, si eu am saptamana vitoare, de unde esti?happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am inteles din ce ai spus tu decat ca ai ne voie de un joc si un plan ca sa iti saruti "iubitul". Trag concluzia ca nu ai mai mult de 12-13 ani.

| yoAnonimul a răspuns:

Alta intrebare mai stupida mai ai?

| EllaBella11 explică (pentru yoAnonimul):

Dar tu nu vrei sa mergi si sa iti invezi cainele sa faca miau? hai jet

| 74Alex74 a răspuns:

Cea mai logica decizie ar fi sa nu joci...

| adeela a răspuns:

Nu te joki asa e cel mai bine