| KitTY_7015 a întrebat:

Dau funda! fiecare scrie numai I 1 I status de dragoste sau funny. Cel mai bun ii dau funda. promiT!

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Iubesc 2 lucruri fine/trandafirii sh pe tine/trandafirii dimineata/sh pe tine toata viatawinking:X

3 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

"o sa mori bah puta ascultandu-l pe gutzathinking

Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.laughing

| Louise21 a răspuns:

Dragostea e ca o clepsidra: cand ti se umple inima ti se goleste creierul laughing

| adenysa a răspuns:

Să-ti pierzi echillibrul din cauza iubirii, face parte din echilibrul vietii!