| Isabelle967 a întrebat:

(Dau funda)Hey TPU!Am si eu o problema...sunt impreuna cu un baiat de ceva vreme,dar acum nu ma mai simt atrasa de el si,chiar mai mult,m-am indragostit de altcineva.As vrea sa ii spun cumva si nu stiu cum,fara sa-l fac sa aiba o parere proasta despre mine.Si am impresia ca nici el nu mai e atras de mine,deoarece nu ma mai saruta atat de mult ca inainte ci doar atunci cand unul din noi pleaca,nu ma mai tine in brate si se poarta ciudat.A fost disperat sa merg putin cu el,dar nu am putut,si a insistat spunand ca nu are nevoie decat de 10 minute,dar tot nu m-am putut duce cu el.Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Cand iesiti data viitoare in oras incearca sa ii spui ca il apreciezi mai mult ca o prietena decat ca o iubita si ca vrei sa ramaneti prieteni buni ai grija ce cuvinte alegi si cum i le adresezi daca gasesti calea perfecta atunci totul va fi ok