| amyleemuffly03 a întrebat:

Dau funda, intrebarea asta e pentru baietii intre 19 si 27 de ani din zodia gemeni(doar zodia gemeni ), voi baietii din zodia asta cum vreti sa fiti abordati? ce asteptari aveti de la o fata? cum ati reactiona daca fata de care va cam place va ignora si va trateaza cu indiferenta? cum ati vrea sa se comporte ca sa faceti primul pas? ce va place la o fata?

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

Eu fiind un geaman de 27 de ani, cred ca sunt in masura sa iti dau cateva sfaturi.
1. "cum vreti sa fiti abordati?" Din ce am observat la mine si la amicii mei in gemeni, ca sa fim abordati e de ajuns sa vorbesti cu noi, pe orice subiect cat de cat mai normal pentru inceput. intreba-l ce anume ii place sa faca.
2."ce asteptari aveti de la o fata?" Ne asteptam de la o fata ca ea sa stie sa il controleze pe geaman cand situatia impune dar fara a deveni posesiva. Vrem o fata cu care putem discuta orice subiect(chiar orice). Pentru noi fata iubita e prima data cea mai buna prietena si dupa aceea iubita.
3."cum ati reactiona daca fata de care va cam place va ignora si va trateaza cu indiferenta?" Nu renuntam chiar imediat, putem sa asteptam si ceva timp pentru aceea persoana, dar daca intre timp gasim pe altcineva, o sa renuntam usor usor la persoana aceea.
4."cum ati vrea sa se comporte ca sa faceti primul pas?" Tu ca fata trebuie sa ii dai un semnal ca vrei ceva cu el. El asta va astepta ca sa faca primul pas.
5."ce va place la o fata?" Eu unul intai ma uit la ochi si buze, dar majoritatea gemenilor cauta o fata sa fie in primul rand openmind. Ne plac fetele care sunt vulgare doar in pat.

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu am avut o poveste de dragoste cu un geaman, horror. Ma rog, hai, poate exagerez.

Insa au doua fete. Cu una te iubesc( mai rar) si cu alta te ignora( mai des). Sunt deseori reci, poti sa-i ridici statuie, cel putin la mine nu a contat si nu e primul in zodia asta pe care-l vad asa laughing.

Insa stiu ca le plac fetele normale, ingrijite, copilaroase si amuzante. Sper ca nu toti gemenii sunt asa, insa al meu dupa ce ma cucerise, devenise foarte rece si distant, motiv pentru care ne-am si despartit.
Bafta.

| amyleemuffly03 explică (pentru Ririru):

Nu stiu daca ai văzut mesajele... Mă gândeam dacă am putea vorbim pe Facebook si mi-ai da niste sfaturi dacă tot ai fost cu un băiat asa complicat
Ca așa sunt ăștia din zodia asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ririru):

Citeste la gemeni :))
https://www.modapebune.ro/......-facebook/

| RAY a răspuns:

E grav daca in 2017 mai un pic Romania inca mai e in secolul unde zodiile aveau o importanta

| Nemessys a răspuns:

Ce legatura au zodiile cu oamenii? Sa mor eu de va inteleg, daca ala e din zodia gemeni, asta inseamna ca este diferit fata de altul' care este din alta zodie? Da nu mai bine in loc sa-i intrebam pe oamenii din ziua de azi, ce le place, ce nu le place, sa faca, sa zica, etc. eu zic ca mai bine ii intrebam ce zodie sunt. Si gata big grin. -_-

| Romenciumarian a răspuns:

Sa se comporte frumos si manierat sa nu fie vulgara, la o fata baietilor le place:
1 cum ai parul
2 ochii tai
3 Nasul tau
4 sprancenele tale
Si buzele nici prea mari ca bianca dragusanu nici ca furnica medii adica normale! Inaltimea intre 150-167
Ponturi pentru crestere in inaltime
dormitul la ora fixa
Exercitii de inaltare (stretching)
Nedormitul te opreste din crestere
Alimentatie corecta nu toata ziua cola si shaorma! Sper ca te-am ajutat!