| deutszaandreutzsa a întrebat:

Dau funda la cel mai bun si la restul vot cine stie cum se schimba imaginea din spate de la profil de pe hi5 scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Suuxd a răspuns:

Bunã! deutszaandreutzsa

Deci in primul rand intri pe profilul tau->in stanga sub poza de profil de la hi5 sunt mai multe variante scrise una sub alta si dai pe a saptea adica-> Modifica aspectul->dupaceea iti apar mai multe->Aspecte pentru profil si dai pe care iti place tie.

Sper ca te-am ajutat :* iar daca da astept fundita de la tine.