| IoanaXxxxx a întrebat:

Dau funda la primul raspuns care ma ajuta! promit :*
Hei, am un prieten foaarte bun, el avea o relatie secreta cu o fata, dar acum fata aia s=-a saturat de el si i-a dat papucii

El e foarte suparat, dezamagit, as vrea sa il pot ajuta, dar el nu asculta pe nimeni, e foarte incapatanat si zice imd "dnd"

[ puteti citi o intrebare anteriora pentru a va da seama mai bine ce insemnd eu pentru el ]

Problema e ca eu sunt o prietena buna de a lui, insa acum, ca el o iubeste doar pe ea, stiu ca am sanse, dar totusi cum sa fac sa ma integrez, sa pot vorbi cu el, sa ii arat ca eu chiar il iubesc, mai discret asa?

2 răspunsuri:
| Euics a răspuns:

Uite.daca u ii esti prietena buna. este ff usor. may ia ink 1 prieten comun.de pref baiat.dar merge si fata...oh go on.si propuneti sa iesiti toti 3 in parca. sau la un suc. sau la o mik plimbare.sa va may distrati si voi.si daca nu merge.si refuza.roaga'l frum si u si pr comun.sa va lase 2 min fiecare sa spuneti ceva ca prieteni adv. c ii santeti:
U poti sa zici. ca ii esti apr mereu. si ca tii la el, orice ii sa'r intampla esti acolo "cu umarul pe care sa planga" (poti strecura si ceva chestii ca il placi si l'ai placut mereu). si prienul.sa zica ceva de jenu. suntem cu tine. si vei trece peste asta...cu jutorul nostru. ma roogg gasiti voi ce sa ziceti la mom potrivit. dar cheia e sa'i cereti macar 2 min sa vb cu el. apoi va deskideti inima.winking.

| LaLaLea a răspuns:

Pur si simplu, mai intai ii dai se inteles ca are nevoie de o fata pe care o cunoste bine, ca sa o uite pe ea. Dupa puteti iesii doar voi ( ca prieteni), dar tu te dai la el.nu prea evident, bineinteles. Draga mea, iti urez succes:*