| EllaBella11 a întrebat:

Dau funda persoanei care ma ajuta. Deci sunt clasa a V-a si sunt impruna cu un baiat de 2 saptamani de la mine din clasa. Eu il plac foarte mult si el la fel si vreau sa-l sarut dar nu stiu cum. El nu a mai sarutat pana acum pe cineva, dar eu da. Va rog ajutati-ma. Inima mea spune ceva-n genu " Mergi la el si saruta-l " dar capul meu spune " Lasa-l pe el sa te sarute ". Pe cine sa ascult? Pe inima sau pe cap?

Răspuns Câştigător
| razvanboss_2215 a răspuns:

Mai bine i-l saruti tu, daca i-l lasi no sa se intample in urmatoarele 3 luni iti zic eu.Incearca dar sa fiti singuri.happy

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Saruta-l tu, asa va invata si el sa sarute, e mai bine pentru amandoi

| Sunrize9000 a răspuns:

Eu zic sa-l saruti tu... daca el inca nu stie.
Asa si eu mi-e teama sa o sarut pe prietena mea. ma gandesc ca ma fac de rusine ca nu stiu
sau na. nu stiu ce sa zic

| WldWld a răspuns:

Ascultati inima oh go on

| andra000 a răspuns:

Eu as spune sa-lasi pe el,cu toate ca nu cred ca te va saruta.e mai bine sa astepti,nu ai de ce te grabi, ai tot timpul, dar vad ca iti doresti fff mult. daca e o dorinta arzaroare saruta-l tu.dar totusi gandeste-te ca e prea devreme chiar si pentru un sarut nevinovat.pastreaza-l pentru mai tarziu si atunci va fi si mai frumos.

| cryssbby a răspuns:

Asculatati inima! El nu o va face...doar tu ai spus ca nu a mai sarutat pe nimeni deci fa tu primul pas! Succes, fundita?