| iubita23 a întrebat:

DAU FUNDA PROMIT .Buna TPU! ce faceti? As vrea sa ma ajutati daca stiti,va rog,daca cunoasteti,daca ati auzit...sunt la scoala,cls 11 ,nu am implinit inca 18 ani ,in mai ii fac dar as vrea sa fiu distribuitor de pliante, stiti undeva in ploiesti unde as putea sa ma angajez,va rog mult daca stiti sa-mi raspundeti,am mare nevoie de ceva banii in plus sa pot sa-mi continui studiile,multumesc :* Am pus intrebarea aici ,ca am tot postat o si nu mi-a raspuns nimeni

8 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Eu nu-s din Ploiesti dar sfatu meu e daca cauti asa ceva incearca prin magazine mai mari gen Mall daca exista asa ceva acolo sau cumpara un ziar sau pur si simplu cauta pe google

| iubita23 explică (pentru John90):

De asemeneawinking ...am incercat sa-ti trimit un msj dar..nu merge, oricum nici eu nu prea le am cu pc-ul, internetulhee heeSi legat de nume, n-am azuit prea des de el!

| John90 a răspuns (pentru iubita23):

Eu am primit dar nu ma lasa sa dau inapoi happy u nu ai primit nici unu ca mie imi zicea ca nu ma lasa sa trimit dar daca tot asa ti-a zis si tie poate merge si asa

| radutu1299 a răspuns:

Du-te ca de exemplu voluntar pentru. strangere de fonduri sau vanzator la un magazin du-te si fa reclama la un produs

| Doru19999 a răspuns:

Sfatul Meu e Sa Dai la o facultate cv si abia dupa sa te angajezi ca sa primesti ceva mai multi baniwinking. Funda?

| iubita23 explică (pentru Doru19999):

Si pana atunci ce sa fac sa stau degeaba? Vreau sa-mi ajut parintii prin asta, de fapt daca mi-as asigura banii pentru naveta ar fi ceva, i-as scuti putin, nu crezi?

| Doru19999 a răspuns (pentru iubita23):

Ai dreptate

| prostan a răspuns:

La cotroceni