| looolliika a întrebat:

Dau funda si vot a restul... datiimi si mie va rog un vot aici :X:X va rog eu mult :x. http://dynamicspace.ro/frags/frag.php?player=ByTzU ...si scuze de ctegorie :-* :-*:-*

8 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Tu chiar nu intelegi rolul acestui site.
Aici venim sa primim sau sa oferim ajutor.
Si scrie normal pentru ca "intrebarea" ta este citita de mai multe persoane si ne este greu sa intelegem.Aici nu esti pe messenger.

| bby a răspuns:

Ti-am dar love struck funda? kiss
Si Succes >big grin

| looolliika explică:

Heiistraight face nu ati dat toti de aici voturi straight face sunt supi pe voi. ak nu stiu cine a dat si cine nu straight face ma rog in fne priiti toti vot iar primul sau cine are mai putine fune FUNDAhappy

| emima a răspuns:

Gata am votat

| AnotherWayToDie a răspuns:

Am dat un vot uriaslove struck, funda?puppy dog eyes

| VitaminaColorata a răspuns:

Vad ca esti pe locul 1.
61, am dat Like.
Baftaaaa

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Am dat happy funda? xD

| Zome a răspuns:

Team votat big grin funda?