| steamy a întrebat:

Dau funda si vot! intrebare pentru fete!
daca un baiat v-ar saruta fara sa va asteptati cum ati reactiona?
(sa spunem ca baiatul care v-ar saruta v-ar fi si un pic simpatic!)

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

La inceput esti un pic surprinsa,dar cred ca trebuie sa te lasi dusa de val si sa continui, ma e si simpatic, cred ca merita raspuns la sarutul lui!

11 răspunsuri:
| Laviy a răspuns:

Daca mi-ar place si ar fi dragut. I-as raspunde la saruthappy Funda?happy

| Unffox a răspuns:

L-as plesni... -____-"

Poate nu chiar, dar as reactiona urat. Un baiat nu ar trebui sa surprinda astfel o fata. E neplacut pentru ea. Daca unul ar face asta da dovada de nesimtire si de aroganta. Arata ca e un tip care se gandeste doar la el si nu ii pasa daca fetei ii convine sau nu ceva...
Fine, care e oricum scopul intrebarii tale?

| AdelinaChp a răspuns:

Pai sigur lui iashi spune " ba esti nebun mai fa asta odata si te trezesti si cu vre'o 2 " =] dar... in sinea mea daca miar parea simpatic as spune " uuu... ai ca n-a fost asa rau " : )))

| MrsDraculescu a răspuns:

Continui sarurul day dreaming blushing

| pisy_9676 a răspuns:

Evident ca as raspunde sarutului

| andu_9113 a răspuns:

Daca imi e simpatik il sarut si eu.
ps:in caz ca vrei s faci asta, ar fi frumos sa ai o floricik in mana & sa i'o dai:"o floare pentru o floare" big grin, asta e replica fatala & nu mai are ca sa zic.
succes:*

| CrisDdf a răspuns:

I-as raspunde sarutuluibatting eyelashes

| Namastee a răspuns:

Las impingethinking si apoi las intreba cea fost in capul lui! [ asta daca nu st cu el ] daca st cu el las saruta si eu.big grin:*

| SayCheesexD a răspuns:

Poate ca daca mi-ar fi un pic simpatic, nu i`as spune nimic si mi-as vedea de treaba, ca si cum nu s`ar fi intamplat, ca suntem doar prieteni, si ca a fost ceva intamplator.
Daca mi-ar place mai mult probabil ca mi-ar placea si as astepta sa vad ce zice dupa ce ma sarutabatting eyelashes.

| Mirelutzz a răspuns:

Daca imi place de el il sarut si eu sa vada c'am inteles ca ma place... daca nu-l plac...o palma, un picior in fund s'anteles ca n-are ce cauta pe langa mine.

FUNDA? PLZZZZZ...:O3

| Leaflets a răspuns:

Eu i-as da o palma zdravana...si a doua zi l-as saruta eu xD!