| claudiu_9632 a întrebat:

Dau funda si vot la cine imi da o idee frumoasa iar la ceilalti votwinking ce cadou pot sa-i fac la iubita mea de craciun?(suntem impreuna de 8 luni) eu m-am gandit sa fac o perna in forma de inimioara si imprimata poza noastra, inca sunt seturile alea de trucat frumoase ca o comoara care se deschide si un parfum. c parere avezi? di dati si voi ideei k veniti rasplatitilaughing

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca este o idee superhappy ar fi chiar frumos si cred ca si ea ar fi fericita :* oricum cel mai frumos cadou esti tu pentru ca ii esti mereu aproape si o sprijini. succes si relatzia vostra sa tina cat mai mult

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Foarte frumos raspuns biank happy.
@claudiu poti sa iei de la oriflame un set de ulei de corp, deodorant si parfum pe la 55 de lei. Daca ai bani mai multi, poti sa te duci la munte doar tu cu ea.Sau daca ai bugetul mai restrans poti face foarte bine o cine romantica la tine acasa, la lumina lumanarilor(cu lumina stinsa in casa normal), cu un trandafir rosu cadou si cu o cutie de i love milka.Chestia asta e foarte romantica si o "inmoaie la inima" acest gest.Succes!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ce idee superhappy da eu nu prea am stiut ce sa zic pentru ca totusi am 14 ani si nu ma prea pricep si plus de asta nu sunt romanticahappy

10 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un tricou, o cana si un ursulet, pe toate sa scrie Te iubesc, [ numele ei ]. Iar pe tricou Sa fie o poza cu voi 2 si pe spate sa Scrie Te iubesc, [ numele tau ]. Si ar fi frumos sa iuti faci si tu un tricou, cu aceeasi poza si pe spate sa scrie Te iubesc, [ numele ei ]. FUNDA?big grin

| papcik a răspuns:

Iai un buchet de trandafiri si un set de bijuterii ( bijuteriile le pui in buchetul de trandafiri ) si un parfum ( cv gen ghivenchy play for her, bvlgari jasimin noir oricum uite un magazin online de parfumuri super tari http://parfummania.ro/parfumuri/bvlgari/page/3

| AlexKiddu a răspuns:

laughing sa te invat ceva Parfumurile sunt ceva intim nu stii ec gusturi are si ce parfumuri ii place te-as safatui sa ii iei un inel fetele apreciaza mult asta (nu e obligatoriu sa fie din aur)

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru AlexKiddu):

Pai frate cum sa nu ii stii gusturile la fata? Nu se da cu parfum si tu nu o mirosi pe la gat? OMFG ce gandire stupida!

| AlexKiddu a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Frate ce faci tu duci ii lingi gatu si dupa ligi fiecare parfum e stupid nu poti ghici...
Bun i plac alea dulci da alea dulci au mai multe nuante...

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru AlexKiddu):

Frate nu e neaparat de lins gatul,dar cand stati imbratisati unde tii capul? nu pe umerii iubitei? Off man, oricum ai dreptate, sunt mai multe nuante de parfumuri dulci.

| AlexKiddu a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Vezi? si ai multe nuante parfumuri dulci, fresh sunt unele care cand le dai au miros de alcool medicinal si dupa isi schimba mirosu in functie de cat alcool medicinal au in ele sau mros din acela nuantele sunt altelewinking

| ChristinaBlonda a răspuns:

Hey laughing sincera sa fiu, pernele si chestiile astea nu se mai poarta... eu zic ca ai putea sa-i cumperi un parfum mai frumos...cum ar fi Gucci Flora. sau Alien. acum, depinde si de gusturile prietenei tale. happy