| SweetGirl_1668 a întrebat:

Dau funda. Sincer am o poveste lunga de spus dar nu stau sa scriu chiar atat.

Imi place atat de mult de un baiat. si lui ff mult de mine
Eu ii spun ca nu imi place de el
Ieri am stat cu el si cu inca doi "copilasi"pe la poarta
Si imi spunea intruna sa il pup sa il pup sa il pup.
Si el la cate prietene a avut stie perfect sa sarute iar eu habar nu am. Si as vrea sa il sarut dar nu am curaj sa ii spun ca nu stiu sa sarut
si daca as incerca sigur m`as face de ras deoarece nu stiu sa sarut
si poate ca eu chiar nu pot. Nu stiu. Voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Lasa-te dusa de val si ai sa vezi ca tiai facut griji degeaba

| MariusPopa a răspuns:

Nu`i spune nimic.Accepta sarutul si totul o sa vina de la sine. Daca este baiat calumea o sa isi dea seama si nu o sa zica nimic...ba mai mult o sa te si invete. daca e prost crescut o sa rada intre prieteni.
Decizia iti apartine.
Bafta.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Mai, nici eu n'am stiut sa sarut.Si mie mi-a fost frica la inceput.Lasa'te dusa de val... O sa vezi ca ti'ai facut griji degeaba.

| SweetGirl_1668 explică:

El imi spune ca ii place de mine,, dar nu stiu,,

| Andrei_2426 a răspuns:

laughing, mi-e imi spun fetele inainte sa le sarut ca ele nu stiu sa sarute, si cu atat imi place mai mult pentru ca eu voi fii cel care le invata. spune-i, ai in credere in mine, o sa te invetze el, si mai mult poate imi seamna si o sa ii placa sa te invetzelaughingkiss
ps:Nu iti fie rusine toti invatam asa o data si o data. El cum crezi ca a invatat.
Succes!