| Sunrize9000 a întrebat:

Dau funda! Sunt impreuna cu o fata de 2 zile. ca nu ne-am intalnit. dar in curand va veni la mine. si mi-e teama sa o sarut. poate ma fac de rusine. nu prea stiu. un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| Vara200 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine, mai ales ca esti baiat! Lasa sa vina totul de la sine si nu se va intampla nimic rau.

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Deci esti impreuna cu o fata cu care nu te-ai intalnit sau cum?

| Sunrize9000 explică (pentru ionutzul31):

Deci. aseara m-am combinat cu ea. si maine ma intalnesc cu ea. si mi-e teama sa o sarut.

| ali_8949 a răspuns:

Ia-o usor si vei sti ce sa faciwinking
si ei ii va fi la fel de rusine ca tie, ma gandescwinking

| PufuletScumpik a răspuns:

Fii tu insati! Nuti fie rusine si capata incredere in tine!