| hamster a întrebat:

dau funda! urgent...deci am 14 ani si am ciclu menstrual neregulat(adica nu vine la acelasi termen de zile)acum vreo 2 saptamana mi-a venit, a tinut vreo saptamana., dar scurgerile erau ca in ultimele zile, adica nici n-a fost nevoie sa folosesc absorbante, erau de ajuns niste protejslipuri.azi,dupa o saptamana dupa ce mi-a trecut, am vazut pe lenjerie... e ca si cum ar fi din nou prima zi, dar de-abia mi-a trecut. ce poate fi? vi s-a intamplat?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MajorAsshole a răspuns:

In primul rand ai ales categoria gresita, in al doilea rand iti recomand sa mergi la un medic - de unde stii ca sfaturile primite aici sunt bune? Problemele de sanatate sunt serioase, nu sunt de cautat pe forumuri sau pe google. Succes!

PS: pentru categorie gresita => raport.

| alicool a răspuns:

Da stai linistit nu este nimic grav

| dreamgirl16 a răspuns:

Mie tocmai mi se intampla scumpha!straight faceE o porcarie totala! mie mi-a venit odata doar o scurgere, dupa aceea mi-a venit duminica asta in 14, ft putin foloseam protejslipuri ca tine si de alataieri a inceput sa imi vina ft tare si abundent! Eu iti sugerez sa ai grija, luna asta poate e doar o dereglare... insa daca si luna viitoare va fi asa atunci trebuie sa te duci la ginecolog! Sa ai grija de tine:*

| candora a răspuns:

Poate fi raceala, dar daca e neregulat, atunci nu e o problema, se intimpla si din asteawinking

| eelenaly a răspuns:

E normal pentru ca se regleaza ciclul menstrual in primii doi ani de menstruatie se poate intampla pana se regleaza.Mie mi-a venit menstruatia la 11 ani si nici acum la aproape 18 nu o am regulata dar la mine e o raceala. Daca esti in primii doi ani nu trebuie sa iti faci probleme e doar reglarea ciclului menstrualhappy

| eelenaly a răspuns:

MajorAsshole probabil domnisoara a ales aceasta categorie pentru ca este cea mai vizitata de pe acest sait si pentru ca vroia un raspuns urgent calmeaza-te nu a omorat pe nimeni si nu cred ca te-a deranjat plus ca menstruatie tine oarecum si de viata sexuala in cazul in care a avut un contact sexual si ii era rusine sa spuna asta tuturor deci inca odata calmeaza-te

| MajorAsshole a răspuns:

@eelenaly Nu te cunosc, dar sunt sanse foarte bune sa nu fi intalnit in viata ta un om mai calm decat minewinking Iti inteleg punctul de vedere, dar daca nu respectam regulile, se creeaza haos. Cu timpul, celelalte categorii se pot desfiinta, ca oricum o sa posteze toti la Dragoste si Sex, intelegi? Peace!