| LoveYou4Everrr a întrebat:

Dau funda! va rog help me! cum imi dau seama daca un baiat ma place? :X:X:X

10 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Din comportamentul lui mai deosebit fata de tine.
Foloseste-ti "intuitia feminina"!
happy

| fatacaciocolata a răspuns:

Daca se uita numai la tine., te cheama afara, daca te baga in seama des.:*

| Alexandra_5760 a răspuns:

Te ajut eutongue

| lorenalory a răspuns:

Dupa felul cum se comporta cum iti vorbeste si cum se uita la tine happy

| oCiudata a răspuns:

Buna,parerea mea este ca:''Daca un baiat te place,se uita la tine intr-un mod mai special,iti vorbeste frumos, te cauta, te cheama el undeva''!
Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| Cath17 a răspuns:

Din punctul meu de vedere... un baiat place o fata cand se baga in seama cu ea... ca se uita extra`mega des la tine. cand iti zambeste, te cheama afara. unde esti tu este mereu si el. etc love struck un comportamnet mai deosebit :*. [bafta`!]

| iulianna_8654 a răspuns:

Pai cum. dupa felul cum se komporta cu tine!

| Daysukki a răspuns:

Ti-o zice-n fata! nu se ascunde. daca intr-adevar te place nu isi va ascunde sentimentele, nu-i asa? daca nu are curaj sa iti zica asta nu va fi in stare sa te iubeasca

| pattyioana a răspuns:

Pai. trateaza-l cu ignoranta, daca vine dupa tine te place laughing.

| katy1151 a răspuns:

Pune o prietena dea ta sa-l intrebe(sau un prieten)
PS:merge am incercat