| selenaroyalprincess a întrebat:

Dau fundita! am o mare problema! prietena mea cea mai buna nu stie ca mie imi place de un baiat si ea in prezent incearca sa se cupleze cu el...n-am habar cum sa termin asta...va rog ajutati-ma! mz anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| Pucca_6245 a răspuns:

In CaZ ca mai vrei un raspuns la aceasta intrebare... Te sfatuiesc sa vorbesti cu prietena si sa-i explici ca iti place de acel baiat chiar daca nimeni nu si-a dorit asta.Ca sa nu se supere zii ca nu ai vrut sa se intample asta si ca speri sa t inteleaga. Daca nu'i vei zice ca iti place de acel baiat ea va descoperi pana la urma si va fi mult mai suparata. avand in vedere ca e prietena ta te va intelege.Si, dupa parerea mea, ar trebui sa'l uitati amandoua pe acel baiat pentru ca se va ajunge la o cearta intre voi si nu merita.

2 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Pai anunt -o pe ea ca ti place de acel tip.
in fon d daca era prietena ta dc nu i ai zis demult! ca iy place de el

| Mgdxx a răspuns:

Este adevarat ce a zis Puccawinking