| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita, credeti ca iubitul meu ma iubeste din moment ce -a iertat c al-am mintit si m-a prins cu minciuna, a zis ca nu mai vr sa fie cu mine si totusi m-a iertat si s-a impacat cu mine.Credeti ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Annie_3559 a răspuns:

Bunahappy

Da te iubeste si esti norocoasa pentru ca il ai alaturi de tine, altul poate nu-ti mai acorda nici o sansa mai ales ca l-ai mintit si te-a prins, totusi inca mai este alaturi de tine.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se presupune că ți-a acordat o a doua șansă, deci profită de ea ca să vezi ce sentimente mai are față de tine.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai te iubeste din moment ce te-a iertat.chiar mult...esti norocoasa! happy

| Zenithf a răspuns:

Citeste 1 Corinteni 13, te rog, si apoi spune-mi, face minciuna casa buna cu Iubirea?
O relatie se bazeaza pe comunicare, intelegere si incredere la fel de mult ca pe iubire. Iubitul tau te-a iertat pentru ca te iubeste mult, dar va mai putea avea incredere in tine? Dovedeste-i ca poate, altfel relatia voastra nu va avea viitor.
Domnul fie cu voi.

| colordream65 a răspuns:

Bai fetita... esti foarte mofturoasa, observi? oare cum a putut baiatu` ala se te ierte de atatea ori?thinking nu stii sa apreciezi ce ti se da, stai cu el doar ca sa zici ca ai prieten.Si nu e logic ca te iubeste?raised eyebrows. ca sta sa iti suporte toate mofturile.Si daca chiar il iubesti asa cum zici, arata`iwinking!