| Ctynnaa a întrebat:

Dau >fundita:d< Deci... mi se spune ca toti baietii ma plac.si cam asa estraight facesad. Si ei imi zic. dar am prietene care ii plac, si se supara de multe ori din cauza asta, cum sa ma port cu ele?

5 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Buna!

Este foarte bine ca te plac baietii, ar trebui sa fi mandra de asta, probabil ca prietenele tale sunt invidioasa din aceasta cauza si de aceea fac asa, dar o prietenie nu merita intrerupta din cauza unui baiat! Daca cu fetele te cunosti foarte bine, iti stiu problemele, chiar tin si ele la tine, daca le asculti si te asculta si ele, atunci nu are rost sa rupi prietenia cu ele `happy, ai o viata intreaga in fata ta, trebuie sa o traiesti si nu trebuie sa-ti stea gandul la baieti de la varsta asta! Baieti tineri la varsta asta se gandesc doar la distractie si la fumat, de consumat alcool, ei nu isi bat capul pe fete, asa cum fac fetele`happy!

Nu trebuie sa fi usuratica niciodata! Orice s-ar intampla!

[{ By °oღ♥MiCo0TzA♥ღo° ♥PiNkY♥ }]

| 202 a răspuns:

Nu trebuie sa iti lasi prietenele bune(pe care le consideri tu)pentru un baiat baietii vor sa incerce asa cum vin asa si pleaca o prietena poate fi uneori nu numai prefacuta poate fi si buna cinstita!

:X

| Rosemarie a răspuns:

Am fost si eu in situatia asta si am incercat sa ma inteleg bine ca baietii respectivi si sa "bag vorbe bune" sa fiu "agatatoarea" lor fara ca ele sa stie. doar ca acestea cand au vazut credeau ca voiam sa fiu cu ei sau chesti de genu. Asa ca le-am explicat baieilor mai intai ca intre noi nu poate fi nimic pentru ca prietenele mele sunt mai importante si plus de asta nu simt nimic pentru ei, iar prietenelor mele le explicam toata faza cu agatatul si ca eu nu tin la baietii respectivi. In timp nu s`au mai suparat pe mine si au realizat ca nu e vina mea

| lalala_5386 a răspuns:

Nu`i vina tawinking u daca nu ii plc...nu ii baga in seamawinking
iar cu ele cum sa te porti?
normal, daca iti sunt prietene ar trebui sa nu existe tipul asta...de certuritongue
Nu este vina tatongue Iar daca ele nu inteleg...nu merita atentia tawinking sunt doar invidioasetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te plac. fundita?