| bBytsa a întrebat:

Dau fundita pentru happy cine poate sa`mi spuna alte pastile car provoaca avortul in afara de [ tableta de Mifepristone - cunoscut oficial sub denumirea de RU-486 -].
multumesc >:d

Răspuns Câştigător
| andreea_1432 a răspuns:

Miroprostol

6 răspunsuri:
| teroristu_7134 a răspuns:

Un pumn in stomac

| GeoBoY a răspuns:

Depinde in ce luma esti.sau saptamana. Cea mai eficienta e lovirea in burtik pe neasteptate...doare dar e eficienta...garantez eu

| bBytsa explică:

Ce prostii sunteti unii happy
nu ati invatat sa raspundeti la o intrebatestraight face
wsm de unii happy

| Pacala a răspuns:

Tu esti inconstienta? Ai vreo idee ce efecte adverse are o pastila care provoaca avort? Doamne... nimic n-aveti in capul ala.

| Pacala a răspuns:

P. S.: Apropo, sexul neprotejat facut cu prietenul tau pe 3 septembrie sa inteleg ca si-a facut efectul si ai ramas insarcinata, nu? Varza si "iubitul tau" si tu... de anticonceptionale voi nu ati auzit? Sau de prezervative? Sau de boli cu transmitere sexuala? Sa vezi ce efect o sa aiba Mifepristone-ul sau orice alta pastila de genul ala... o sa iti plangi de mila in cativa ani. Inconstienti copii, doamne.

| roberta23 a răspuns:

Ne spui si noua cati ani ai? daca te gandesti sa avortezi esti o inconstienta, tu iti dai seama c faci? iei viata unui suflet nevinovat, gandeste-te ca faci o crima, chiar daca e mic e un suflet are viata...cata cruzime sa omori copilu din tine