| Pandicorn123 a întrebat:

Dc trebuie noi sa suferim atat din dragoste crying

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pentru ca asta este realitatea.

Sufera cel ce iubeste...cel iubit ...isi bate joc!

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Care voi? Voi fetele? Dacă e așa, împușcă-te în cap cu atitudinea asta idioată cum că numai fetele au sentimente.

| Mao a răspuns:

Pentru că fetele de cele mai multe ori sunt naive. Pentru că ele cred în dragostea adevărată încă de la vârste fragede. Pentru că gândesc cu inima de multe ori, ci nu cu mintea când trebuie. Pentru că dau şanse şi iartă. Pentru că sunt FETE. Şi dacă nu ar suferi, nu ar mai fi, neh? "Fericit cel ce plânge, căci se va mângâia.". Trebuie doar să ştiţi cum să vă alegeţi prietenii. Să fiţi sigure că merită, şi mai apoi să vă avântaţi într-o relaţie.
Baftă şi numai bine!

| Pandicorn123 explică:

Noi fetele

| nicaruaga a răspuns:

Cand spui noi, la cine te referi?

| alliss a răspuns:

Pentru ca unii baieti sunt niste prosti si isi bat joc de noi. Cum spunea SweetyGirl14 : Sufera cel ce iubeste, cel iubit isi bate joc! Asta e sad

Răspuns utilizator avertizat
| XdeaaX a răspuns:

Pentru ca noi fetele suntem niste proaste si ascultam vrajelile baietilorcryingcryingcrying fetelor nu mai puneti botul la asemenea vorbe

| Lexycesium a răspuns:

Pentru ca asa e viata.Ca sa stii, sa inveti din propriile greseli.Hai s`o luam logic,daca viata noastra ar fi perfecta,am fi mereu fericiti, ar fi plictisitor. Daca nu suferi, n`ai cum sa devi mai puternic.E ceva natural. Face parte din existenta ta ca persoana.